فرپام در تلکام ۲۰۱۶

نمایشگاه ایران تلکام ، نمایشگاه تخصصی صنعت مخابرات است  که هر ساله در ابتدای پاییز شروع به کار می کند.  امسال نیز چون سال های پیش این نمایشگاه در تاریخ ۴ تا ۷ مهرماه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ برگزار می شود.
شرکت فرپام تولید کننده باتری، یوپی اس و رکتیفایر های مخابراتی امسال نیز با محصولات و راه کارهای جامع مخابراتی در این نمایشگاه حاضر خواهد بود.
فرپام با رویکرد حفظ محیط زیست و بهرمندی از منابع طبیعی چندی ست به عنوان یکی از بزرگترین پیمانکاران وزارت نیرو  اجرای پروژه های نیروگاهی خورشیدی  را نیز به عهده گرفته و سهم خود در پایبندی به  حفظ اکوسیستم را اجرا نموده است.
محصولات این شرکت اعم از مخابراتی و نیروگاهی در تلکام ۲۰۱۶ در معرض نمایش خواهد بود.

منتظر دیدار شما در سالن ۸، غرفه ۳۸A هستیم.

 

سرمایه گذاری فرپام در مرکز خدمات سرمایه گذاری استان سمنان

گام دیگر فرپام در مسیر جاده ابریشم

اولین همايش سرمايه گذاری استان سمنان با امضا و تبادل تفاهم نامه با سرمايه‌گذاران داخلی و خارجی برگزار شد.

در این همایش که با حضور معاون وزیر و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصاد و فنی ایران و جمعی از مسئولان استان برگزار شد، مرکز خدمات سرمایه گذاری استان سمنان به بهره برداری رسید.

شرکت فرپام در این همایش با امضای یک تفاهم نامه ی سه جانبه که مابین مهندس مهدی ناظمیان مدیرعامل شرکت فرپام، سید علی اکبر صباغ مدیر عامل شرکت توزیع برق منطقه ای سمنان و آقای امیرخلیلی خواه نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی و نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان سمنان به نمایندگی از استانداری سمنان امضا شد تولید برق از طریق یک نیروگاه خورشیدی ۱۰ مگاواتی را به عهده گرفت.

شرکت فرپام تا کنون با نصب و راه اندازی ۲ مگاوات پروژه ی خورشیدی در ۱۵ استان کشور در حال حاضر به عنوان بزرگ ترن مجری پروژه های خورشیدی در کشور مطرح است.

آغاز به کار هشتمین نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدید پذیر،بهره وری و صرفه جویی انرژی

راه حل های تازه ی فرپام در حوزه ی انرژی های نو

به گزارش روابط عمومی فرپام صبح روز دوشنبه ۱۰ اسفند ماه ۹۴ با حضور مدیرعامل سازمان بهره‌وری انرژی ایران و مشاور امور اجتماعی و فرهنگ عمومی وزیر نیرو هشتمین نمایشگاه بین المللی انرژی‌های تجدیدپذیر، بهره وری و صرفه جویی انرژی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

در این دوره از نمایشگاه ۶۸ شرکت داخلی و ۹ شرکت خارجی از کشورهای چین، آلمان، اسپانیا، ایتالیا، ژاپن، کره جنوبی، انگلستان، آمریکا و یونان حضور دارند.

در این نمایشگاه که با رویکرد ترویج مصرف انرژی های پاک برپا شده، تجهیزاتی در خصوص انرژی خورشیدی، بادی، زمین بادی، بهره وری انرژی، بهینه سازی مصرف و …. عرضه شده است.

شرکت فرپام به عنوان بزرگ‌ترین مجری نیروگاه‌ های خورشیدی در کشور که یکی از معدود تولید کنندگان باتری‌های صنعتی در داخل نیز هست، با راه اندازی شمایی از یک مزرعه خورشیدی نقش فعالی در این نمایشگاه به عهده گرفته است.

ناصر شفق مدیرعامل سازمان بهره‌وری انرژی ایران و مشاور امور اجتماعی و فرهنگ عمومی وزیر نیرو در بازدید از غرفه فرپام با مدیرعامل این شرکت و مدیران فنی این مجموعه به گفتگو پرداخت و با ظرفیت های اجرایی و فنی مهندسی این مجموعه آشنا شد.

 

 

سمینار تخصصی راهکارهای مراکز حساس (MCIS) امروز در محل سالن همایش های دانشگاه خاتم برگزار شد

شرکت فرپام به عنوان نماینده رسمی شرکت دلتا انرژی سیستم سوئیس امروز میزبان مدیران و کارشناسان  فنی سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی در یک نشست آموزشی با رویکرد بررسی راهکارهای تخصصی محصولات و خدمات این شرکت سوئیسی بود. در این سمینار آموزشی-تخصصی که با حضور نماینده رسمی شرکت دلتا  برگزارشد مشخصات فنی، شرایط نگهداری و راهکارهای نوین این شرکت برای هر محصول به صورت مجزا مورد بحث و بررسی قرار گرفت. لازم به ذکر است شرکت فرپام تمامی این راهکارهای تخصصی را به طور کامل برای مشتریان خود اجرایی می کند.
این سمینار که مورد استقبال مدعوین محترم قرار گرفت بعد از صرف ناهار در یک فضای دوستانه پایان یافت.

قطره هایی که برای سلامت کودکان دریا شد

شرکت فرپام در یک اقدام خیرخواهانه هزینه ی خرید هدایای اهدایی در سمینار تخصصی راهکارهای (MCIS) را به موسسه ی خیریه محک تقدیم کرد. این هزینه صرف تامین داروهای مورد نیاز کودکان مبتلا به سرطان شد.
با آرزوی سلامتی همه کودکان دنیا
فرپام، حامی کودکان مبتلا به سرطان

صفحه 1 از 41234