الکامپ ۹۴ در راه است

نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه     می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. دستاوردهای این تعاملات نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری و تکنولوژیکی فیمابین  دست اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه ی صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء می نماید. انتظار می رود در دوره آتی نمایشگاه الکامپ که در فاصله ۲۳ تا ۲۶ آذر ماه برگزار خواهد گردید، فرصتی تکرار نشدنی را در اختیار فعالان این حوزه در داخل و خارج کشور قرار دهد تا با یافتن مخاطبان بالقوه خود، سطح تعامل بین المللی خویش را بطور چشمگیری ارتقاء بخشند .

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور برگزارکننده دوره بیست و یکم الکامپ با حمایت ارزشمند سازمان توسعه تجارت و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران و مشارکت و حمایت موثر نهادها، انجمن ها و تشکل ها نهایت تلاش خود را بکار گرفته تا این دوره از نمایشگاه با کیفیت و نظم متفاوت برگزار گردد.

زمان: ۲۳تا۲۶ آذر ماه ۹۴

ساعات بازدید: ۹ تا ۱۶

منتظر دیدار شما در بزرگترین رویداد تجارت الکترونیک ایران هستیم

فرپام، راه حلی تازه

احیای آهوی طاق دامغان در نیروگاه خورشیدی فرپام

شرکت فرپام آمادگی خود را مبنی بر احیای آهوی منطقه طاق دامغان در مجاورت نیروگاه خورشیدی در دست احداث خود به اداره ی محیط زیست دامغان اعلام کرد.

جمعیت این آهوی ایرانی که در منطقه ی حفاظت شده ی طاق زندگی می کند روز به روز در حال کاهش است.

رییس محیط زیست شهرستان دامغان در مصاحبه ی خود اعلام کرد جمعیت این آهو در دشت دامغان از ۱۷۰۰۰ راس به حدود ۲۰۰ راس رسیده است.

صفحه 1 از 212