سرمایه گذاری فرپام در مرکز خدمات سرمایه گذاری استان سمنان

گام دیگر فرپام در مسیر جاده ابریشم

اولین همايش سرمايه گذاری استان سمنان با امضا و تبادل تفاهم نامه با سرمايه‌گذاران داخلی و خارجی برگزار شد.

در این همایش که با حضور معاون وزیر و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصاد و فنی ایران و جمعی از مسئولان استان برگزار شد، مرکز خدمات سرمایه گذاری استان سمنان به بهره برداری رسید.

شرکت فرپام در این همایش با امضای یک تفاهم نامه ی سه جانبه که مابین مهندس مهدی ناظمیان مدیرعامل شرکت فرپام، سید علی اکبر صباغ مدیر عامل شرکت توزیع برق منطقه ای سمنان و آقای امیرخلیلی خواه نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی و نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان سمنان به نمایندگی از استانداری سمنان امضا شد تولید برق از طریق یک نیروگاه خورشیدی ۱۰ مگاواتی را به عهده گرفت.

شرکت فرپام تا کنون با نصب و راه اندازی ۲ مگاوات پروژه ی خورشیدی در ۱۵ استان کشور در حال حاضر به عنوان بزرگ ترن مجری پروژه های خورشیدی در کشور مطرح است.

آغاز به کار هشتمین نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدید پذیر،بهره وری و صرفه جویی انرژی

راه حل های تازه ی فرپام در حوزه ی انرژی های نو

به گزارش روابط عمومی فرپام صبح روز دوشنبه ۱۰ اسفند ماه ۹۴ با حضور مدیرعامل سازمان بهره‌وری انرژی ایران و مشاور امور اجتماعی و فرهنگ عمومی وزیر نیرو هشتمین نمایشگاه بین المللی انرژی‌های تجدیدپذیر، بهره وری و صرفه جویی انرژی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

در این دوره از نمایشگاه ۶۸ شرکت داخلی و ۹ شرکت خارجی از کشورهای چین، آلمان، اسپانیا، ایتالیا، ژاپن، کره جنوبی، انگلستان، آمریکا و یونان حضور دارند.

در این نمایشگاه که با رویکرد ترویج مصرف انرژی های پاک برپا شده، تجهیزاتی در خصوص انرژی خورشیدی، بادی، زمین بادی، بهره وری انرژی، بهینه سازی مصرف و …. عرضه شده است.

شرکت فرپام به عنوان بزرگ‌ترین مجری نیروگاه‌ های خورشیدی در کشور که یکی از معدود تولید کنندگان باتری‌های صنعتی در داخل نیز هست، با راه اندازی شمایی از یک مزرعه خورشیدی نقش فعالی در این نمایشگاه به عهده گرفته است.

ناصر شفق مدیرعامل سازمان بهره‌وری انرژی ایران و مشاور امور اجتماعی و فرهنگ عمومی وزیر نیرو در بازدید از غرفه فرپام با مدیرعامل این شرکت و مدیران فنی این مجموعه به گفتگو پرداخت و با ظرفیت های اجرایی و فنی مهندسی این مجموعه آشنا شد.