زمان و مکان برگزاری نمایشگاه الکامپ 91

 

امسال هم بالاخره بعد از کلی بحث و مشکلات مطابق روال سالهای گذشته، قرار شد نمایشگاه الکامپ از تاریخ 19 تا 22 آذر ماه از ساعت  9 صبح تا 4 بعد از ظهر در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شود.

نکته مهم نمایشگاه امسال کاهش فضای چهار هزار متری سالن 38 به هزار متر مربع است. دلیل اصلی این امر هم اینست که در زمان برگزاری مجمع سران عضو جنبش عدم تعهد، در سالن 38 رستورانی به مساحت سه هزار متر مربع ساخته شده که گویا تا زمان برگزاری الکامپ 91 هم این فضا در اختیار برگزار کنندگان نمایشگاه قرار نمی گیرد.

اما در ادامه جهت آشنایی بیشتر با الکامپ اطلاعاتی درمورد تاریخچه الکامپ در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

الکامپ (ELECOMP)، مخففی است از Electronics, Computer & E-Commerce که نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، رایانه و تجارت الکترونیک نامیده می شود. این نمایشگاه هر سال در تهران و محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار می شود.

بد نیست بدانید که محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران در سال ۱۳۴۳ تاسیس شده، و از سال ۱۳۵۵ نیز به عضویت اتحادیه نمایشگاه‌های بین‌المللی (UFI) درآمده است. نمایشگاه الکامپ بزرگترین نمایشگاه صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران است و پربازدید کننده‌ترین نمایشگاه تخصصی در میان بیش از 50 نمایشگاه داخلی محسوب می شود.

نظرات

با سلام و احترام یک سری از کارمندان دانشگاه ها از شما دست اندرکاران محترم خواهشمندیم که در روزهای برگزاری نمایشگاه تجدید نظر فرمایید به دلیل اینکه در ساعات کاری ما می باشد و امکان مرخصی هم نمی باشد خواهشمندیم حداقل یک روز را در روز پنج شنبه قرار دهید چون خیلی علاقمندیم به نمایشگاه بیاییم
پست الکترونیک: 
نمایشگاه خوبیه بعد سالنش خیلی بزرگ همون کوچیک شده بهتره آدم خسته میشه
پست الکترونیک: 
عالیه.مختصروکوتاه .مرسی:-P
با سلام لطفا زمان برگزاری اطلاع داده شود
پست الکترونیک: 
با تشکر از برگزار کنندگان عزیز لطفاً نسبت به تمدید ساعات بازدید یا تاریخ برگزاری آن اقدام شود. زمان های اعلام شده دقیقاً در ساعات اوج کاری می باشد.
زمان برگزاری نمایشگاه بسیار کوتاه می باشد.
پست الکترونیک: 
لطفا تاریخ برگزاری نمایشگاه در آذر 92 را بنویسید
پست الکترونیک: 
با سلام ما امروز رفتیم جاتون خالی برفم میومد سرررررررررد بود خیلی فقط یه مشکل دیگه این که آدرس واگذاری سیم کارت رایتل روبه روی سالن ۲۷ نبودش که تو سایتش زده عوض شده رفته تو سالن ۳۸
پست الکترونیک: